#

ÇÖZÜMLERİMİZ

#

Sunucu & Depolama Çözümleri

Büyüyen verilerin kontrolü ve güvenli saklama yöntemleri için müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmaktayız.

#

Network Çözümleri

Yerel Ağ, Kablosuz Ağ, Ağ Güvenliği ve Güvenli Uzaktan Erişim gibi ağ teknolojileri konularında çözümler sunmaktayız.

#

Bilgi Güvenliği Çözümleri

Karşı ataklar, virüsler gibi sisteme müdahalelerden korunmayı sağlayan güvenlik duvarı, veri kaçaklarını önleme, mail güvenliği gibi hizmetlerimizle işletmelerin güvenliğini sağlamaktayız.

#

VOIP & IP Santral Çözümleri

Voip ile telefon görüşmelerini internet üzerinden sağlayarak işletmelerin daha uygun maliyetlerle görüşme yapabilmesini sağlamaktayız.

#

IP Kamera & Güvenlik Çözümleri

Yüksek çözünürlüklü kameralar ve son teknoloji kayıt platformları kullanılarak oluşturulan IP Kamera sistemleri ile işletmeler için güvenlik çözümleri sağlamaktayız.

#

Microsoft & Sanallaştırma Lisansları

Sanallaştırma teknolojisi ile var olan fiziksel donanıma birden çok işletim sistemi kurulumu yapılarak, tek bir makine üzerinde birden çok işletim sisteminin çalışmasına olanak sağlamaktayız.

HİZMETLERİMİZ

#

Yerinde Destek Hizmeti

Müşterilerimizin sorunlarına, sözleşme koşulları çerçevesinde, sorunları giderecek ve talepleri yerine getirecek şekilde yerinde destek hizmeti vermekteyiz.

#

Uzaktan Destek Hizmeti

Sunucu veya ağ (network) sistemlerinde oluşan problemler ya da bu sistemler için alınmak istenen teknik destek hizmetini uzaktan erişim yolu ile sağlamaktayız.

#

Bakım Hizmeti

IT sistemlerinizin sürekli çalışır durumda olması ve sistemlerden en yüksek verimi alabilmek için ihtiyaç ve talepler doğrultusunda bakım ve destek hizmetleri vermekteyiz.

#

IT Danışmanlık Hizmeti

Müşterilerimizin iş yapış şekline göre ihtiyaçlarını tespit eder ve ihtiyaçlara göre kurulacak olan bilgisayar sistemleri ve bu sistemlerin kurulum öncesi gereken altyapı, donanım ve yazılım ürünlerinin tespiti ve satın alınması konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

#

Proje Geliştirme

Müşterilerimizin mevcut iş akışlarınızı inceleyerek,ihtiyaçları doğrultusunda iyileştirilmesi gereken süreçleri belirlemekteyiz. İşletmelerin verimliliğini artıracak, müşterilerimize özel, iyileştirilmiş süreçlerle çözümler geliştirmekteyiz.

#

Kurumsal Bakım Anlaşması

Kurumsal bakım anlaşması ile müşterilerimize bilgisayar, notebook ve çevre birimlerinin her türlü donanım ve yazılım problemlerini çözmeye yönelik, anlaşma süresi içerisinde servis hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimiz Ne Diyor?