BİZ KİMİZ ?

Gelişen sektör ihtiyaçlarına etkin çözümler sunan bir bilişim firmasıyız. Bünyemizde bulunan uzman kadro ile 1996 yılından bu yana bir çok sektörde hizmet vermekte, 2008 yılından itibaren ise AYKATECH çatısı altında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmalara etkin çözümler sunabilmenin iyi bir ekip çalışmasına ve firma ihtiyaçlarının iyi analiz etmekten geçtiğine inanmakta ve bu anlayış ile çalışmaktayız. Temel iş yaklaşımımız öncelikle müşterilerimize verimli ve maliyet avantajlı tam çözümler sunmaktır. Yazılım, Donanım ve ERP Çözümlerimiz ile tüm proje ve sonrasında yazılım ,destek, kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Amacımız, sahip olduğumuz tecrübe ile firmalara kaliteli çözümler sunarak hem müşterilerimize hem de sektöre yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler kazandırmaktır. AYKATECH olarak 2011 yılında Yazar kasa POS cihazı satışında Türkiye 3.’sü olmanın gururu ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

HİZMETLERİMİZ


1

Yazılım Hizmetleri

Müşteri odaklı yaklaşımımızla gelişen sektör ihtiyaçlarına etkin çözümler sunmaktayız. Tüm proje ve sonrasında yazılım çözümlerimizle beraber kurulum,eğitim,destek ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

DETAYLI BİLGİ
2

Donanım Hizmetleri

Müşterilerimizin özel olarak ihtiyaçlarını tespit ederek, ihtiyaçlar ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda işletmelerin verimliliğini artıracak, dinamik ve sürdürülebilir özel süreçler ve çözümler geliştirmekteyiz.

DETAYLI BİLGİ
3

Tekstil MRP & ERP Çözümleri

İplik, dokuma ve örme kumaş üretimi, iplik kumaş boyama, kumaş baskı, nakış, brode, konfeksiyon üretimi gibi süreçlerde üretim takibi, güçlü sorgulama ve raporlama olanakları ile karar verme süreçlerini hızlandırmaya yardımcı oluyoruz.

DETAYLI BİLGİ
4

Otomotiv MRP & ERP Çözümleri

Otomotiv ve yedek parça sektöründe üretim süreçlerini, mevcut stokları, depoda bulunan ve üretimi yapılan hammadde, yarı mamul ve mamullerin durumlarının takibi gibi süreçlerde hizmet sağlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ
5

Toptan, Perakende ve Restorant Hizmetleri

ERP12 ve Advan RPS ile hızlı, kolay ve kullanıcı dostu A'dan Z'ye çözümler sunuyoruz.

DETAYLI BİLGİ
6

E-Devlet Hizmetleri

TÜRKKEP ile Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), e-İmza, e-Tebligat, e-Fatura, e-Defter ve e-Saklama gibi hizmetler ile şirketlerin e-Dönüşümüne katkı sağlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ