Otomotiv MRP & ERP Çözümleri


Otomotiv sektörü, etki alanının genişliği ve diğer sektörlere olan etkisi ve katkısıyla modern ekonominin gelişiminde geniş ve önemli bir yere sahiptir. Teknolojinin giderek gelişmesiyle, sektörde yapılacak olan teknolojik altyapı yatırımları da çok değerli bir hale gelmiştir.

Otomotiv ve yedek parça sektörü için kullanılacak yazılım altyapılarından her türlü para ve ölçü birimiyle çalışabilme, şube bazında stok bilgileri, istenilen depodan müşterinin farklı adreslerine sevkiyat planlayabilmenin yanı sıra gönderilecek kargo şirketini belirleyebilme gibi özellik ve olanaklar bekleniyor. İthalat veya sevkiyat süreçlerinin eksiksiz yönetimi ve gerçek maliyet hesaplamaları da otomotiv ve yedek parça sektöründeki firmaların rekabetteki konumunu belirleyen unsurlar olarak öne çıkıyor.

AYKATECH Kurumsal İş Çözümleriyle otomotiv ve yedek parça sektöründe çalışan müşterilerimizin mevcut stoklarını, ithalatını yaptıkları yolda olan malzemelerin durumunu takip edebilmelerini sağlıyoruz. Hızla işlenen siparişler ve hatasız gerçekleşen sevkiyatlarla müşteri memnuniyetini artırmalarına katkıda bulunuyoruz. Güçlü sorgulama ve raporlama olanaklarıyla her türlü bilgiye anında erişip karar verme süreçlerini hızlandırmalarına yardımcı oluyoruz.